اسکی در خانه با اسکی خانگی NordicTrack

اگر از طرفداران پرو پا قرص اسکی هستید باید یه خبر خوب را بهتون بدیم. اگر هنوز فصل اسکی و بارش کافی برف برای شروع یک اسکی هیجان انگیز نرسیده است. دستگاه اسکی NordicTrack با انجام حرکات شبیه سازی شده ی اسکی ،بهترین تمرین برای اسکی بازان در خانه است تا برای شروع فصل بارندگی و آغاز اسکی خود آماده شوند.
حال اینکه این تمرینات می تواند خوب و مفید باشد چیزی است که نیاز به بررسی دارد.

اساس کار دستگاه اسکی NordicTrack

در تمام مدل های این دستگاه اساس کار به یک شکل است. در تمام دستگاه ها شما پاهای خود را در یک پلت فرم قرار می دهید که به سمت جلو و عقب بر روی یک ریل حرکت می کند. و گرفتن دستگیره ها موجب می شود یک حرکت تعادلی برای بالا تنه خود هم داشته باشید. در اغلب مدل ها شما می توانید مقاوت ریل ها و دسته ها را افزایش دهید تا تمرین سخت تری را داشته باشید.

حتما بخوانید:  انتخاب مناسب دستگاه فیتنس خانگی (۲)

سوزاندن کالری

تمرینات کاردیو و هوازی بیشتر از تمرینات قدرتی و استقامتی منجر به سوزاندن کالری می شود. از آنجا که اسکی یک ورزش قدرتمند قلبی_عروقی است منجربه کالری سوزی بالایی می شود.

ایمنی

دستگاه اسکی خانگی NordicTrack به این دلیل که در ساخت آن از قطعات سبک استفاده شده است نسبت به سایر دستگاهه ای ورزشی در باشگاه ها، یک دستگاه ورزشی مطمئن در بین وسایل ورزشی خانگی است. با این حال مانند تردمیل اگر پای خود را به شکل صحیحی قرار ندهید یا بدلیل سرگیجه تعادل خود را از دست بدهید، می تواند برایتان خطرناک باشد.
اینکه این دستگاه ورزش خوبی در خانه می باشد یا نه به اهداف شما بستگی دارد. اگر به دنبال یک ورزش هوازی قوی هستید خوب این دستگاه از بهترین گزینه ها برای شماست. در غیر این صورت باید به دنبال گزینه های بهتری باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *