این یک ماتریکس است

ماتریکس یکی از برندهای برتر و با کیفیت تجهیزات ورزشی در جهان است. این برند شتابی قابل توجه در نفوذ در بازارهای مختلف جهان داشته و در بیش از 90 کشور جهان بطور مستقیم توسط شرکت جانسون و یا بواسطه نمایندگان این شرکت مانند گروه کراس در ایران عرضه می شود.
ماتریکس در کوتاه مدت توانسته است خود را فراتر از برترین رقیبان تجهیزات ورزشی باشگاهی معرفی کند. طراحی منحصر به فرد، بهره گیری از تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری روز جهان و بهره گیری از آخرین یافته های مهندسی پزشکی در طراحی محصولات از نکاتی است که ماتریکس را از رقیبان خود در بازار جهانی متمایز می سازد.
تفکر نوآورانه، تشویق ایده های نو و ارزش آفرینی مبتنی بر حل مشکلات پیشین صنعت فرهنگ سازمانی ماتریکس را تشکیل می دهد، فرهنگی که در ساخت محصولات این برند نمودی آشکار دارد.
همین فرهنگ باعث شده است که ماتریکس در طراحی تجهیزات ورزشی خانگی استانداردهایی را خلق کند که دیگر رقبای بازار مجبور به پیروی از آنها هستند، هرچند این رقیبان می بایست فاصله زیاد تولیدات خود را با محصولات ماتریکس بپذیرند.
طراحی های دقیق و نوآورانه ماتریکس جانی دوباره به صنعت رو به افول تجهیزات ورزشی باشگاهی بخشید، زیرا پیشتر از این، استفاده کنندگان دستگاه های ورزشی قدیمی از طراحی و کارکرد این دستگاه ها خسته شده بودند.
ماتریکس به نیازها و تقاضای تنوع و طراحی مدرنی که از مشتریان دریافت می کرد، توجه می نمود و صدای مخاطبان خود را به درستی می شنید.
طراحی های نوین و نوآورانه ماتریکس نتیجه شنیدن صدای مخاطبان و بهره گیری از شناخته شده ترین متخصصین، نوآوران و مخترعان صنعت از جمله  Johnny.G مخترع پیشگام KrackCycle است.

حتما بخوانید:  فواید الپتیکال برای دونده ها (۲)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *