بادی پامپ چیست؟

بادی پامپ ورزشی است که برای هرکسی که به دنبال لاغری سریع،متناسب بودن و باب سلیقه ی روز بودن است،بسیار مناسب می باشد. در بادی پامپ با استفاده از وزنه های سبک تا متوسط با حداکثر امکان تکرار حرکات به شما این فرصت را می دهد که کل بدن خود را تمرین دهید و با انجام آن 430 کالری می توانید بسوزانید.

مربیان می توانند از طریق حرکات علمی ثابت شده و تکنیک های تشویقی و انگیزشی و موسیقی به شما برای رسیدن به هدف مورد نظر کمک کنند. بادی پامپ یکی از سریع ترین راه های شکل گیری اندام است.این کلاس 60 دقیقه ای،تمرینی اعتیاد آور است که تمام ماهیچه ها و گروه های عضلانی را با استفاده از وزنه و در تمریناتی مانند اسکات،پرس،بلند کردن وزنه و… به چالش می کشد.

بادی پامپ یک راه خوب برای دست یابی به تناسب اندام با تمرکز بر تکرار بالای حرکات با وزنه های کم است و این به شما کمک می کند که قدرت بیشتری بدست آورید . چربی های اضافی بدنتان را کاهش دهید.

حتما بخوانید:  دویدن بهتر بر روی تردمیل

انتظار شما از بادی پامپ

بادی پامپ برای تبدیل کردن بدن شما به ماهیچه های قدرتمند استقامتی و تقویت عضلات اصلی بدن و سوزاندن کالری و هماهنگی و تعادل بدن است. تکرار 70 تا 100 تایی هر حرکت در هر قسمت از بدن برابر با حدود 800 حرکتی است که می تواند بدن شما را بدون چربی،قوی و غیر قابل توقف کند.

فواید بادی پامپ

  1. سوزاندن متوسط 560 کالری در یک کلاس 50 دقیقه ای
  2. افزایش قدرت
  3. انجام 70 تا 100 مرتبه تکرار هر قسمت بدن که مجموعا تا 800 تکرار در یک تمرین می شود.
  4. بهبود تناسب اندام خود
  5. شکل دادن به ماهیچه ها
  6. محافظت از استخوان ها و مفاصل از آسیب دیدگی
  7. فرم دهی بدن با سرعت بالا
  8. افزایش اعتماد به نفس
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *