بهترین الپتیکال های ۲۰۱۷

پیدا کردن بهترین دستگاه الپتیکال که بتواند اکثر نیاز های شما را در فیتنس خانگی برآورده کند، کار سختی به نظر می آید. برند ها و مدل ها و انواع و اقسام الپتیکال ها در بازار وجود دارند که انتخاب را برای شما سخت می کنند.حال چگونه می توان فهمید که کدام یک برایتان مناسب تر است؟

در اینجا به معرفی بهترین الپتیکال ها از نگاه مصرف کننده و کارشناسان و مربیان می پردازیم. این الپتیکال ها به عنوان بهترین تجهیزات ورزشی خانگی شناخته شده اند.

بهترین الپتیکال برای خانه

 یک الپتیکال خوب در خانه یعنی دسترسی سریع به انواع  ورزش های قلبی عروقی .بیشتر مردم در حال اضافه کردن الپیکال به ورزش های هوازی خود هستند. چون یک ورزش کم خطر و با کمترین احتمال آسیب به مفاصل است.

از سری الپتیکال هایی بخش خانگی که بالاترین امتیاز ها را از نگاه مردم و  کارشناسان به خود اختصاص داده است ، الپتیکال NordicTrack FreeStride Trainer FS7i است.

حتما بخوانید:  پیشگیری از درد قفسه سینه در دویدن (۲)

با کلیک بر روی آن به جزئیات بیشتر دسترس خواهید داشت.

بهترین الپتیکال تاشو

الپتیکال های تاشو و جمع و جور برای فضای خانه و محیط های کوچک و کم جا بسیار مناسب هستند. این الپتیکال ها به طور معمول از الپتیکال های سنتی سبک تر ، کوچک تر و جمع و جور تر هستند. بهترین الپتیکال هایی که در این دسته می توانیم معرفی کنیم، NordicTrack SpaceSaver SE9i و Horizon Fitness Evolve 5 است که با فضای کمی که اشغال می کند ،گزینه مناسبی برای خانه های آپارتمانی محسوب می شود.

بهترین الپتیکال با درایو جلو

این دسته از الپتیکال ها با موتور جلو بسیار ارزان تر و جمع و جور تر هستند و به تقلید از ورزش کوهنوردی ساخته شده اند.از بهترین مدل ها در این دسته می توان به الپتیکال NordicTrack Commercial 14.9 و  Horizon Elite E7  اشاره کرد.

بهترین الپتیکال با درایو مرکزی

این نوع الپتیکال ها معمولا موتور در طرفین کاربر قرار دارد. که معمولا نسبت به سایر الپتیکال ها کمیاب تر هستند. از این مدل می توان نام NordickTrack FreeStride FS7i  به میان آورد.

حتما بخوانید:  انتخاب مناسب دستگاه فیتنس خانگی (۲)

الپتیکال  هوازی (کاردیو)

الپتیکال های cross trainer به گونه ای طراحی شده اند تا دستگاهی بین دوچرخه خوابیده  و الپتیکال باشند. که به آن هایبرید یا همان دوگانه هم می گویند. از ویژگی های این الپتیکال ها پدال و صندلی قابل تنظیم  است. از بهترین های آن دسته از الپتیکال ها باید ProForm CardioHIIT را نام برد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *