تردمیل تاشو Matrix TF50

تردمیل MATRIX TF50 یکی از محبوب ترین تردمیل ها در بین باشگاه های تناسب اندام و بدنسازی شده است. این تردمیل با ۳/۴۵ اسب بخار قدرت و ۵۵ برنامه یک تردمیل خاص در بین دوندگان حرفه ای و مبتدی است. و با سه کنسول های متریکس قابل تنظیم کردن است. و امکاناتی چون صفحه نمایش لمسی ، سیستم پخش صدا و اتصال به اپلیکیشن های محبوب را دراختیار کاربر قرار می دهد.

فریم تاشو استیل،باعث می شود که تردمیل TF50 به راحتی در بین تمرینات شما در کمترین جا ذخیره شود.این تردمیل هنگام تا شدن فقط ۳۵/۸×۴۱/۱ اینچ فضا را اشغال می کند.

این تردمیل دارای سرعت ۱۲/۵ مایل در ساعت و شیب ۱۵ درصدی است. برای هر کنسول برنامه های استاندارد طراحی شده است.به علاوه تکنولوژی اختیاری برنامه های ورزشی از پیش تعیین شده می تواند ۸ هفته برنامه ورشی شما را حمایت کند. امکان اتصال به فیلم های مجازی و سفر مجازی به مکان های مختلف در هنگام دویدن نیز از دیگر ویژگی های این تردمیل است.همه این ویژگی ها در تردمیل تاشو MATRIX TF50 ، از آن یک تردمیل منحصر به فرد ساخته است.

حتما بخوانید:   تغذیه مناسب برای ورزشکاران نوجوان

ویژگی هایی که تردمیل TF50 را محبوب کرده است به شرح زیر است:

کنسول های دلخواه :تردمیل های خانگی متریکس با سه مدل کنسول XR,XER ,XIR به فروش می رسد. صفحه نمایش های لمسی ۶ اینچ ، ۱۰ اینچ و کلاسیک ۹/۵ اینچی با نور پس زمینه است. هر کدام از کنسول ها دارای برنامه های تمرینی متفاوت است وجهز به تکنولوژی ViaFit می باشد. تمام کنسول ها دارای جای بطرییی آب ،کنترل ضربان قلب بی سیم و قفسه کتاب است.

شیب تردمیل : به راحتی می توانید با استفاده از شیب تردمیل ، متابولیسم خود را بالا ببرید و ماهیچه های خود را فرم دهید. تردمیل TF50  دارای شیب ۱۵ درصد است. این ویژگی به طور خاص در زمانی که از سفر مجازی تردمیل استفاده می کنید بسیار برای شما لذت بخش خواهد بود.

سیستم پخش صوتی: دو مدل از کنسول ها دارای سیستم پخش هستند. و با استفاده از آن می توانید برنامه های دلخواه خود را از آن گوش کنید و ببینید.

حتما بخوانید:   بهبود آمادگی جسمانی

ردیابی اطلاعات : به صورت یک نمودار آنلاین خودکار ، می توانید کالری های سوزانده شده و سایر پیشرفت های فیتنس خود را دریافت و اندازه گیری کنید. برنامه ViaFittt در تمام تردمیل های متریکس گنجانده شده است.

سرعت بالا : بالاترین سرعت تردمیل ۱۲/۵ مایل در ساعت است که در این تردمیل گنجانده شده و سرعت مجاز و استاندارد در این تردمیل هاست.

چرخ های کمکی : این تردمیل دارای ۴ چرخ برای حمل و نقل آسان آن است.

قابلیت تاشو: تردمیل TF30 به راحتی در فواصلی که با آن تمرین نمی کنید، با قابلیت تا شدن  فضای بسیار کمتری را اشغال می کند.