تردمیل ProForm 500i

تردمیل ProForm 500i در سال ۲۰۰۵ برای استفاده خانگی طراحی و تولید شد. از ویژگی های این تردمیل به طراحی تاشو ، برنامه های تمرینی از پیش تعیین شده و سترسی به تکنولوژی iFit  اشاره کرد.

مشخصات

تردمیل ProForm 500i دارای یک موتور با ۲/۵ اسب بخار قدرت است که می تواند سرهت شما را از ۰ تا ۱۰ مایل در ساعت اداره کند. شما می توانید با تنظیم شیب اتوماتیک این تردمیل که تا ۱۰ درصد وجود دارد به کالری سوزی بیشتر و ساخت ماهیچه های خود کمک کنید. این تردمیل تا وزن ۲۷۵ پوند را تحمل کند.

اندازه

تردمیل ۵۰۰i دارای ۲۱۵ پوند وزن است و کمربند آن نیز ۵۳ اینچ طول و ۱۷ اینچ عرض دارد. هنگام تا کردن تردمیل نیز شما باید قادر باشید ۴۵ پوند سنگینی را بلند کنید. کمربند را باید تا جایی که نزدیک کنسول شود و چفت شود تا کنید. چرخ های تعبیه شده در زیر کنسول به جابه جایی آسان تر آن کمک می کند.

حتما بخوانید:   تفاوت تمرین با هالتر ، دمبل و دستگاه بدنسازی

ویژگی ها

صفحه نمایش تردمیل دارای دکمه تنظیم سرعت است. که تنها با فشار آن سرعت خود را تنظیم می کنید. این تردمیل ۴ نوع برنامه تمرینی را به شما پیشنهاد می دهد. دو تمرین آن مربوط به سرعت و شیب و دو تمرین هم به نسبت فاصله طی شده است که به طور خودکار شیب و سرعت را برای شما تنظیم می کند.

این برنامه به شما کمک می کند تا کالری سوزی و سرعت را به دست بگیرید.

فناوری iFit

برای استفاده از این تکنولوژی باید تردمیل خود را به کامپیوتر ، سیستم پخش یا استریو متصل کنید.  زمانی که شما ازاین تکنولوژی استفاده می کنید، یک تمرین کامل را همراه با مربی مجازی انجام می دهید در صورتی که شیب و سرعت تردمیل را می توانید تغییر دهید.حتی می توانید با وصل شدن به کامپیوتر برنامه های بیشتری را از سایت iFit دانلود کنید.

تنظیمات

کمربند تردمیل از پیش در کارخانه روغن کاری شده است. فقط هر چند وقت یک بار باید لرزش تردمیل چک شود.همچنین باید به طور منظم پیچ ها و مهره ها را نیز چک کنید.

حتما بخوانید:   تردمیل VISION T80