تردمیل VISION T80

تردمیل VISION T80 از تردمیل هایی است که در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴طراحی شده است. این تردمیل تنها مدل تجاری در خط تولید VISION است که با سه کنسول در دسترس است:

  1. پایین ترین قیمت کنسوا Classic با LED، پنج برنامه ورزشی و امکان استفاده از تور مجازی در تمرینات و اتصال به برنامه های اپلیکیشن های اجتماعی است.
  2. کنسول ELEGANT همراه با صفحه نمایش ۱۰ اینچی کاملا رنگی است. این کنسول شامل ۱۰ برنامه ورزشی و سازگار با تور ویدئو مجازی و اپلیکیشن های دیگر است.
  3. برنامه ویدئویی تور مجازی با کیفیت تصویری بسیار بالا در صفحه نمایش ۱۵/۶ اینچی کنسول مدل Touch گنجانده شده است. این کنسول همراه با ۱۵ برنامه ورزشی از پیش تعریف شده است.

از دیگر ویژگی هایی که طرفداران این تردمیل بسیار به آن علاقه دارند به شرح زیر است:

موتور قدرتمند: موتور قدرتمند ۳ اسب بخار T80 به راحتی سرعت ۰/۳ تا ۱۲ مایل در ساعت را پشتیبانی می کند.

حتما بخوانید:   دوچرخه ی ثابت و تاثیر آن بر ماهیچه های شکمی

عدم نیاز به تنظیمات : تنظیمات این مدل از تردمیل های Vision به گونه ای است که از قبل روغن کاری شده است و نیازی به روغن کاری ندارد.

استفاده از iPod : کاربران به راحتی می توانند با کنسول Touch از اتصال به iPod  خود لذت ببرند.

مانیتور ضربان قلب: تمام کنسول های T80 امکان مانیتور ضربان قلب شما را دارند. اما در کنسول های Touch  و  Elegant  این سیستم به صورت وایرلس اداره و مانیتور می شود.

شیب : این تردمیل تا شیب ۱۵ درصد را پشتیبانی می کند. برای کالری سوزی بیشتر و توده عضلانی استفاده از شیب تردمیل بهترین گزینه است.