خرید دوچرخه ثابت (۱)

مردم هنگام خرید دوچرخه ثابت با توجه به نیازی که به آن دارند سوالات متعددی می پرسند که شاید جوابی برای ان پیدا نکنند. دوچرخه های ثابت فراوانی در بازار وجود دارد که شاید انتخاب را برایتان سخت کند، اما باید توجه کنید که مناسب ترین آن را با توجه به بودجه،نیاز و شرایط خود انتخاب کنید.

در اینجا چند نکته ی مهم درباره خرید دوچرخه ثابت در اختیارتان قرار می دهیم که امیدواریم برایتان مفید باشد.

راحتی

عمدتا دو نوع فریم ایستاده و خوابیده برای دوچرخه ثابت وجود دارد. اولین سوالی که مخاطبان و خریداران دوچرخه ثابت مطرح می کنند1696_cmyk-201x300 این است که کدام یک بهتر است؟

برای این سوال هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. چون هردو نوع آن برای بالا بردن ضربان قلب شما بسیار مفید است ولی از آنجا که نشستن در هردو مدل وجود دارد ،راحتی صندلی از اهمیت بالایی برخوردار است.

دوچرخه ثابت خوابیده

این دوچرخه یک گزینه بسیار عالی برای کسانی است که کمر درد دارند و نیاز به این دارند که حتما کمر آنها حمایت شود. بری از دوچرخه های ثابت خوابیده مانند Visio Fitness R20 یک صندلی راحت با قابلیت تنظیم آسان برای کاربر را رائه می دهد. این صندلی از  موادی ساخته شده که هنگام ورزش موجب افزایش تعریق نمی شود و قسمت های پشت بدن را به طور کامل حمایت می کند.

حتما بخوانید:  چربی سوزی با اسکی فضایی(الپتیکال)

همچنین صندلی هایی وجود دارد مانند آنچه که در مدل R40 می توانید مشاهده کنید که در‌آن ویژگی دارد که به کاربر اجازه می دهد به عقب خم شود و دیافراگم خود را کامل باز کند. تا نفس کشیدن راحت تر شود. این ویژگی برای زنان باردار که به دنبال ورزش سبک کاردیو هستند، بسیار حائز اهمیت است.

از دیگر ویژگی های این دوچرخه آسان بودن در استفاده و سوار  شدن آن مخصوصا برای کسانی است که پایین تنه آنها آسیب دیده است.

دوچرخه ثابت ایستاده

به شکل عمومی این دوچرخه برای کسانی استفاده می شود که از دوچرخه سواری سنتی لذت می برند. و فریم آن دقیقا حالت دوچرخه سواری را به بدن شما می دهد. دقیقا مانند  صندلی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. مطمئن شوید که صندلی شما به اندازه کافی برای انجام تمرینات راحت است. اگر به هر طریقی با آن مشکلی داشتید و احساس راحتی نداشتید نباید از آن استفاده کنید.

حتما بخوانید:  دستگاه های موثر در چربی سوزی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *