خطرات اسکی

اسکی ورزشی خطرناک اما مهیج است و به طور مستقیم با سرعت و برف سر و کار دارد.معمولا هر ساله 41 نفر از ضربه ی ناشی از برخورد سرشان با شیئی هنگام اسکی جان خود را از دست می دهند.اکنون کراس فیتنس چند خطر را به شما معرفی می کند.

خطر برخورد

هنگامیکه اسکی سوار در حال پایین آمدن از کوهی است خطر برخورد او با درخت ها،سنگ ها و یا حتی اسکی سوار های دیگر هم وجود دارد.بهتر است به تابلو ها دقت کنید و با توجه به تواناییتان اسکی  کنید چون اگر بیش از حد تواناییتان باشد به دردسر می خورید.

اختلال در دید

هوا در ارتفاعات می تواند غیر قابل پیش بینی باشد.یک طوفان ناگهانی می تواند دید شما را محدود و شما را به خطر بیندازد.اگر به طور مداوم به خورشید نگاه کنید چشم شما دچار مشکلات جدی تری می شود.

اعتماد به نفس بی جا

سر کردن کلاه ایمنی به اسکی سواران اعتماد به نفس بی جا می دهد و باعث می شود که خودشان را در مسیر های پر خطر تری قرار دهند.پس این مهم است که حتما کلاه ایمنی سرتان کنید ولی در عین حال با دقت اسکی کنید و کنترل کافی بر روی بدنتان داشته باشید.

حتما بخوانید:  نکات مهم برای ورزش در دوران بارداری

پیشگیری

برای اینکه خطرات اسکی کردن را به حداقل برسانید،احتیاط های اولیه ای هستند که می توانید از آن ها کمک بگیرید.مانند لباس کافی پوشیدن مخصوصا برای دماهای نزدیک صفر،وسایل مورد نیاز را به همراه داشتن و خواندن تمام تابلو های اخطار.به یاد داشته باشید که همیشه اطرافتان را با دقت نگاه کنید و مراقب سنگ ها باشید.

با ما در اینستاگرام همراه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *