دستگاه روئینگ بهترین وسیله برای تقویت سیستم قلبی-عروقی (۱)

دستگاه های روئینگ به تازگی به یکی از  محبوب ترین دستگاه های بدنسازی و فیتنس ، تبدیل شده است. دستگاه روئینگ یک ورزش کم خطر برای کسانی است که از زانو درد و مسائل شبیه به آن رنج می برند. تمرینات روئینگ می تواند به شکل بسیار شدید،با هدف قرار دادن قسمت میانی و بالایی بدن انجام می شود.

کدام گروه از ورزشکاران از روئینگ استفاده می کنند؟

ورزشکارانی از روئینگ استفاده می کنند، اغلب درگیر ورزش های دیگر نیز هستند و یا به دنبال یک دستگاه ورزشی برای تقویت سیستم قلبی-عروقی خود نیز می باشند. روئینگ یک تمرین کم خطر را برای قسمت پایینی بدن فراهم می کند و می تواند به عنوان مکمل ورزش های دوچرخه سواری و دویدن مورد استفاده قرار گیرد.

اگر تمرین با روئینگ به طور منظم انجام شود، عملکرد ورزشکار را بهبود می بخشد و به افزایش قدرت بدنی ورزشکار کمک خواهد کرد. حالت نشستن بر روی دستگاه روئینک ، فشار را بر روی زانو و پا ،کم می کند و عضلات مرکزی و شانه را نیز درگیر می کند.

حتما بخوانید:  نحوه صحیح انجام حرکت جلو بازو

روئینگ با توجه به کم ریسک بودن،بسیار مورد توجه قهرمانان و ورزشکاران قرار می گیرد؛ و همچنین به علت استفاده از وزن بدن ،قدرت  جسمانی را بالا می برد. روئینگ برای بهبود فیتنس ورزشکاران و حرکات آنان مخصوص دوچرخه سواران ، شناگران و دونده ها بسیار مفید است.

دستگاه روئینگ جمع و جور و قابل حمل است و به یکی از بهترین دستگاه های تناسب و بدنسازی خانگی محسوب می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *