دستگاه قایقی HORIZON OXFORD 5

امروزه به نظر می رسد که هرکسی دوست دارد از دستگاه قایقی (Rowing)  استفاده کند. امروز می خواهیم به بررسی دستگاه محبوب Horizon Oxford 5 بپردازیم.

یک خبر خوب برای دوست داران Rowing داخل سالن و فیتنس خانگی وجود Oxford 5  است .oxford-rower_footadjust این دستگاه نه تنها یک عدد را نشان می دهد، بلکه مدعی اصلی سایر دستگاه های روئینگ از نظر کیفیت و قیمت است.

طبیعتا باید بدانیم که چه ویژگی هایی از این دستگاه هورایزن آن را وارد بازار رقابت کرده است. به اعتقاد ما این دستگاه ساخته شده است تا تمام اهداف شما را در فیتنس برآورده کند.

ویژگی های به ظاهر کوچک مانند صندلی،دسته و جای پا می تواند تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت یک کاربر دستگاه قایقی داشته باشد. تعدادی از مدل های موجود به دلیل صندلی خشک،زیرپایی لرزان و کوچک و دستگیره های ضعیف‌، عملا خواهانی ندارند. خوشبختانه Oxford 5 نمره خوبی در این سظح به عنوان یک مدل راحت و کارآمد گرفته است.

حتما بخوانید:   تمرین با دستگاه های " کیبل آرت 1" (Cable Art 1) تولیدی شرکت gym80

جای پای قابل تنظیم و تسمه ی نگه دارنده ی پا در جای خود حتی اگر ویژگی خاصی به نظر نیاید باز هم به داشتن یک تمرین بی وقفه و راحت کمک می کند. تنها نکته ای که می تواند به این دستگاه وارد کرد ارتفاع صندلی است که اگر کمی بلندتر بود،بهتر بود.

Horizon Oxford 5  یک مدل هوازی – استقامتی است و به این معناست که از جریان هوا استفاده می کند و به ماهیچه ها فشار وارد می کند تا به جلو کشیده شوند. کنسول و ال سی دی بزرگ آن کار حواندن آن را به هنگام ورزش کردن راحت می کند. oxford-5-rower_consoleبه علاوه این کنسول با توجه به ارتفاع کاربر قابل تنظیم است و مقدار کالری سوزانده شده را اندازه گیری می کند، همچنین امکان انجام تمرینات بازه ای (Interval) را برای افزایش سطح فیتنس شما در اختیار قرار می دهد. تغییر مقاومت دستگاه و برنامه های مرحله به مرحله مجموعه ای از اهداف فیتنس را برایتان به همراه دارد.

حتما بخوانید:   Via Fit ؛مربی خصوصی شما