دستگاه های قدرتی و پزشکی_ورزشی با GYM80

اعتبار برند GYM80 بر روی دستگاه های قدرتی است که روانه بازار کرده است و ۱۲ بار به عنوان بهترین دستگاه های قدرتی سال در Body Life Awards انتخاب شده است.

در حال حاضر افتخار این را دارد که گسترده ترین تنوع محصولی را در بازار ارائه دهیم. gym80 محصولات خود را برای افزایش سود و فواید بالا در فیتنس شما، گسترش داده است. همچنین گردآوری محصولات انتخابی شرکای تجاری GYM80 را به مجموعه ای جدید،با کیفیت و دارای استانداردهای بالا در سطح بین الملی تبدیل کرده است.

GYM80 Medical یک کیفیت منحصر به فرد را به طور خاص در توانبخشی و پیشگیری بیماری های حرکتی ارائه می دهد و فراتر از انتظارات عمل کرده است. به طور مثال تمام تجهیزات پزشکی GYM80 ، با ویژگی های استاندارد تولید شده، که سایر تولیدکنندگان نیز به عنوان نمونه آن را ارائه می دهند.

دسترسی آسان، حداکثر دامنه حرکتی ، کنترل محدوده حرکتی و حرکات کاربردی از ویژگی هایی است که در فعالتی های روزمره زندگی بسیار کاربردی و قابل انجام است.

حتما بخوانید:   اهمیت کراتین بدنسازی در فیتنس زنان

این دستگاه ها با گواهی های تجهیزات پزشکی فمطابق با استانداردهای مورد نیاز و دستورالعمل های پزشکی  آلمان (MPG) طراحی شده است. وجود نشان CE و نیازمندی های DIN EN 957  تضمین می کند که تمام ماشین ها و دستگاه های طراحی شده، آموزش مطلوب برای بیماران توانبخشی و ورزشکاران حرفه ای را ارئه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران و کارشناسان کراس فیتنس تماس بگیرید.