دستگاه پرس سرشانه همگرا Matrix G3_S23

اگر در انجام بدنسازی و ساخت عضلات خود جدی هستید، نباید سرشانه های خود را فراموش کنید. شانه های قوی نه تنها برای قوی بودن ،بلکه برای تناسب اندام مطوب بسیار ضروری است. از آنجایی که شانه ها طیف وسیعی از حرکات را انجام می دهند، بیشتر از سایر اعضای  بدن در برابر آسیب ها مستعد هستند.

زمانی که شما به طور خاص ماهیچه های دلتوئید خود را هدف قرار می دهید، نه تنها به افزایش قدرت و ثبات این عضلات کمک می کنید، بلکه با قوی شدن این ماهیچه ها از بسیاری از آسیب ها در حین ورزش جلوگیری می شود.

طراحی زیبا و بی نظیر و دوام و استقامت بالای پرس سرشانه همگرای G3_S23 متریکس، این دستگاه را برای سالن های بدنسازی و یا تمرینات خانگی در باشگاه کوچک مجموعه مسکونی شما بسیار ایده آل و مناسب کرده است. صندلی ارگونومیک Form TM و پشتی راحت آن، بهترین  فرم را برای تراز کردن بدن و پشتیبانی از عضلات کمر شما در طول تمرین انجام می دهند.

حتما بخوانید:   محمد علی فلاحتی نژاد در گذشت

طراحی ساده و در دسترس بودن وزنه ها برای افزایش و یا کاهش آنها،راحتی زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. متریکس  به عنوان برندی که بیش از ۳۰ سال تجربه را با خود به همراه دارد، خوشحال است که این دستگاه را با قیمت مناسب و کیفیت بالا روانه بازار کرده است.