دوچرخه ثابت ایستاده VISION U40

دوچرخه ثابت ایستاده VISION U40  از سری دوچرخه های ثابت خوش ساخت است که برای هرنوع تمرینی و در هر فضایی مناسب است. به همین منظور به بررسی نقاط قوت و ضعف این دوچرخه می پردازیم:

 وجود کنسول متفاوت موجب شده تا این دوچرخه طیف وسیعی از خریداران را به خود جلب کند. کنسول مدل کلاسیک این دوچرخه کارایی ساده خود را داراست و اساسی ترین موارد مثل برنامه تمرینی و ضربان قلب را نمایش می دهد.

کنسول Elegant دارای صفحه نمایش ۷ اینچی و ۱۳ برنامه تمرینی که شامل برنامه ویدئویی هم می شود را داراست. آخرین مدل کنسول لمسی نیز شامل یک صفحه نمایش ۱۰ اینچی با ۱۷ برنامه تمرینی ویدئویی می باشد.vision-fitness-u40-classic-elegant-and-touch-upright-bike

ارائه اطلاعات : کنسول لمسی و Elegant اطلاعات بیشتری را نسبت به سایر دوچرخه های ثابت در اختیارتان قرار می دهند.اطلاعاتی نظیر سرعت ، فاصله ، کالری ، کالری مصرفی در یک ساعت ، زمان ، زمان باقی مانده ، زمان سپری شده ، ضربان قلب، درصد ضربان قلب هدف از اطلاعاتی است که در این مدل ها در اختیارتان قرار می گیرد.

حتما بخوانید:   فواید دستگاه مسگری مدیکال

برنامه تمرینی از پیش تعیین شده : در هر مدل کنسول این دوچرخه تعدادی برنامه های تمرینی گنجانده شده است.

 فریم فلزی محکم :فریم فلزی دوچرخه های VISION  تقریبا غیر قابل خراب کردن است و فریم دوچرخه U40 گارانتی مادام العمر دارد. این فریم از فولاد سنگین ساخته شده است و تحمل ۳۰۰ پوند وزن کاربر را دارد.

مانیتور ضربان قلب : دسته های دوچرخه دارای سنسورهای اندازه گیری ضربان قلب هستند .

 ترمز مغناطیسی :  مقاومت دوچرخه ثابت U40  با ترمز جریان مغناطیسی کنترل می شود. این سیستم مغناطیسی با ایجاد تدریجی اصطکاک دستگاه را از حرکت باز می دارد.

شارژر دستگاه : تمام مدل های این دوچرخه دارای پورت USB  برای شارژ کلیه وسایل الکتریکی شما دارند.

سیستم صوتی : در مدل کنسول لمسی امکان اتصال به بلندگو و آی پاد فراهم شده است.

نگهدارنده بطری آب : مدل دوچرخه ثابت U40 دارای جایگاه نگه دارنده بطری آب یکپارچه است.