دوچرخه ثابت ELITE U7

دوچرخه ثابت ELITE U7 از دوچرخه های ثابتی است که برای هر دو گروه ورزشکاران حرفه ای برای یک ریکاوری عالی و هم برای کسانی که می خواهند برای سلامتی و تناسب اندام خود ورزشی را شروع کنند بسیار مناسب است.

این دوچرخه ثابت با ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود در ریکاوری و استقامت بدن بسیار کمک می کند. و به طور کلی برنامه خوب و مناسبی را در اختیار حرفه ای ها و آماتور ها قرار می دهد.

شروع آسان با دوچرخه ثابت ELITE U7

نصب و راه اندازی این دوچرخه ثابت بسیار آسان است و شاید بیش از یک ساعت هم وقت نگیرد. دستورالعمل ها برای بخش های مختلف به خوبی توضیح داده شده اند. پدال آن نرم و راحت است و این اجازه را می دهد که با کفش های  معمولی ورزشی هم پدال بزنید و از آن استفاده کنید.

صندلی آن هم بسیار راحت و قابل تنظیم است و طراحی آن به گونه ای است که هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی امکان تنظیم بر اساس فیزیک کاربر را در اختیار کاربر قرار می دهد. و بعید است که استفاده از آن منجر به کمر درد،زانو درد و درد شانه یا سایر دردهای شایع شود.

حتما بخوانید:   بادی اتک با بدن ما چه می کند؟

ایجاد کنسول همراه با فن آوری ViaFit امکان داشتن نام کاربری و  رمز ورود را برای داشتن برنامه های مخصوص را فراهم می کند.

دوچرخه ثابت ELITE U7 با ویژگی هایی در اختیارتان قرار می گیرد که یک ورزش  راحت و سرگرم کنند را در اختیار قرار می دهد. سرعت های متفاوت و کنسول جای بطری آب آن بسیار شیک و مدرن بوده و ورودی MP3 امکان پخش موزیک را از گوشی همراه فراهم می کند، بدون اینکه مزاحم سایر افراد شوید.

بر روی نمایشگر مقدار تغییر مقاومت شما و آهنگ و ریتم حرکتی نشان داده می شود. همچنین مقدار مسافت طی شده و کالری سوزانده شده را می توانید بدست آورید. و این ویژگی ها انگیزه شما را برای رسیدن به اهداف فیتنس و مواجه با چالش های دیگر بیشتر می کند.