سریع ترین راه برای کاهش وزن

وزن شما یک بازی تعادل است و کالری ها جزیی از این بازی هستند.گول این رژیم های تقلبی را نخورید همانطور که گول تیتر پست ما را خوردید چون هیچ راه سریعی وجود ندارد که بدون عوارض بسیار شما را به اندام رویاییتان برساند.

راه سریع کاهش وزن

این رژیم های سریع شاید به شما وعده ی کاهش وزن به وسیله ی نخوردن کربوهیدرات ها یا خوردن میوه را بدهند ولی وقتی صحبت از کاهش وزن می کنیم چیزی که مهم است کالری است.زمانی کاهش وزن داریم که کالری بیشتری نسبت به کالری دریافتی،بسوزانیم.این کار را می توانید با کم کردن کالری اضافی از غذاها و نوشیدنی ها و افزایش کالری سوزانده شده در فعالیت های فیزیکی(ورزش)،انجام داد.

زمانیکه این معادله ی بین کالری ها را بفهمید،آماده هستید تا اهداف کاهش وزنتان را مشخص کنید و یک برنامه برای رسیدن به آن ها بریزید.به یاد داشته باشید که لازم نیست که این کار را به تنهایی انجام دهید.خانواده و دوستانتان می توانند شما را حمایت کنند.

حتما بخوانید:  عضله سازی در ماه رمضان

از خودتان بپرسید  که آیا الآن زمان مناسبی برای کاهش وزن هست؟ و آیا شما آمادگی ایجاد یکسری تغییرات عمده در سبک زندگی خود را دارید؟

کلید طلایی رسیدن به تناسب اندام این است که با خودتان عهد کنید که یک تغییر همیشگی در رژیم غذایی و عادتهای ورزشی خود به وجود آورید.

برنامه ی لاغری هر فرد منحصر به خود اوست زیرا استخوان بندی،ژنتیک و خیلی چیزهای دیگر در تناسب اندام شخص نقش دارند.اما اساس این کار برای همه یکسان است.البته هر روش اصولی که برای لاغری و کاهش وزن خود در پیش می گیریم بهتر است اگر بیماری خاصی داریم زیر نظر پزشک یا مشاور تغذیه باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *