فواید الپتیکال برای دونده ها (۲)

 در ادامه فوایدی که برای دونده ها در استفاده هفتگی از الپتیکال در تمرینات خود ،نام بردیم باید به نکات زیر نیز اشاره کرد:

یکپارچه سازی تمرینات الپتیکال

یک پارچه سازی تمرینات الپتیکال به این معنی است که با انجام حرکات برعکس و رو به عقب، شما به عنوان یک دونده استراتژی جدید و متفاوتی را برای عضلات مخالف به کار برده اید. بسیاری از کارشناسان معتقدند که حرکات رو به جلو، به شکل مداوم می تواند خطرات آسیب به مفاصل زانو را افزایش دهد. اما با انجام حرکات معکوس و رو به عقب بر روی الپتیکال، آسیب های ناشی از عدم تعادل عضلانی را کاهش خواهید داد.

الپتیکال یک وسیله کارآمد برای بهبود آسیب های دونده ها

اسکی فضایی‌(الپتیکال) یک وسیله موثر در درمان آسیب دیدگی دونده هاست و به راحتی به ریکاوری آنان کمک می کند.از آن جایی که الپتیکال (اسکی فضایی ) یک وسیله کم خطر است و به عنوان ابزاری برای بهبود دوره آسیب دیدگی مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما بخوانید:   نکاتی برای داشتن قلب سالم

فیتنس بر پایه تمرینات مرحله ای با الپتیکال (اسکی فضایی)

تمرینات چالش برانگیز یکی از محبوبترین تمرینات فیتنس برای ورزشکاران است. تمریناتی که شما در آن ،مرحله به مرحله بر سرعت و شیب دستگاه الپتیکال خود می افزایید، موجب می شود گذر زمان را احساس نکنید و تمرینات بیشتری انجام دهید.

انتخاب یک الپتیکال مناسب

برای اینکه فواید و مزایای الپتیکال (اسکی فضایی) را بهتر درک کنید، نیاز به این دارید که مناسب ترین دستگاه الپتیکال را خریداری کنید. شما باید دستگاهی را انتخاب کنید که به راحتی با آن ورزش کنید و با قاومت بالای دستگاه بتوانید تمرینات خود را تکرار کنید. الپتیکال مناسب خود را از بین برندهای متفاوت به راحتی از کراس فیتنس خریداری کنید.