فواید دستگاه مسگری مدیکال

دستگاه مسگری وسیله ای ساده و جالب که  جهت نرمش و از بین بردن چربی های اضافه ناحیه شکم و پهلو استفاده می شود. دستگاه مسکری کمر و عضلات پشت پشت را قوی می سازد ، بافت های اضافی دور کمر را از بین می بردو پاها را قوی می کند .

این وسیله باعث کوچک شدن شکم و باریک شدن کمر می شود . برای تمام اعضای خانواده صرف نظر از سن و جنسیت مناسب می با شد . دستگاه مسگری مدیکال  سیگنوم بهترین وسیله برای کسانی است که دچار مشکلات نخاعی هستند تا تونایی های خود را افزایش دهند. این وسیله در صورتی که مورد استفاده مکرر قرار گیرد، (در مدت زمان بالا)،می تواند منجر به کاهش چربی در ناحیه شکم و پهلوها شود.

قبل از استفاده باید گرم کردن بدن را داشته باشید تا به کمر و مفاصل آسیب نرسد و حداقل ۱۰تا ۲۰ دقیقه دویدن با شدت متوسط را داشته باشید تا بدن وارد فرایند چربی سوزی شود و بعد اجرای مسگری را داشته باشید.

حتما بخوانید:   دستگاه های موثر در چربی سوزی

دستگاه مسگری جهت تقویت ماهیچه های شکم ، کمر،ستون فقرات و افزایش انعطاف پذیری و تحرک مفاصل ستون فقرات و پشت کاربرد دارد.چرخش کمر با کشش متعادل در ماهیچه های کمر تاثیر بسزایی در باز کردن کانالها و رگها و تسریع در گردش خون و تقویت ماهیچه های کمر خواهد داشت. دستگاه مسگری مناسب برای تمام سنین بوده و اندام ها را زیبا و متناسب می نماید. دستگاه بدن سازی مسگری در فضایی به ابعاد ۵/۱ در ۵/۱ متر قابل نصب و همزمان توسط ۳ ورزشکار قابل استفاده است.

برای خرید این دستگاه همسن حالا با مشاوران فروش کراس فیتنس تماس بگیرید.