فواید کرانکینگ با Krankcycle

مطالعات نشان داده اند که کرانکینگ به طور قابل توجهی منجر به بهبود آمادگی جسمانی قلبی_عروقی می شود و برای اولین بار می توانید یک تمرین خوب و بزرگ برای تنه بالایی بدن خود دریافت کنید. krankcycle  با طراحی منحصر به فرد خود فواید زیادی را نیز به همراه دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست.

افزایش قدرت تنه بالایی بدن

کرانکینگ، رشد عضلانی شما را تسهیل می کند و ورزشکاران در طی انجام یک ورزش کاردیو ، قدرت عضلانی خود را هم افزایش می دهند و به راحتی نتیجه بهتری را در مدت زمان کمتری در باشگاه به دست می آورند.

قدرت عضلات مرکزی و بدست آوردن تعادل

مجموعه حرکات پیوسته و هماهنگ کرانکینگ ( kranking) سبب فعال شدن ماهیچه های اصلی و مرکزی و ثبات آنها می شود. در نتیجه ی این ثبات عضلانی ، قدرت بدنی ورزشکار بهبود می یابد. در نتیجه افزایش فرم عضلات و کوچک و سفت شدن شکم را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

حتما بخوانید:  عضله سازی در ماه رمضان

مدیریت وزن

krankcycle راحتی بیشتری را برای تشویق شما به انجام طولانی تر ورزش در طی مدت کرانکینگ فراهم می کند و با افزایش چگالی عضلات نیم تنه بالایی در بهبود میزان اکسیداسیون بدن در طول 24 ساعت نقش به سزایی دارد.

گزینه خوب برای تمرین متقابل

kranking اجازه می دهد تا ورزشکاران برای آموزش در سطح حرفه ای و بهبود آمادگی جسمانی و قلبی_عروقی در حالی که پاها در حالت استراحت و یا گذراندن دوره بهبود آسیب دیدگی ها، قرار دارند، همواره آماده باشند.

krankcycle برای ورزشکاران رشته های مختلف که بیشتر به تقویت اندام های فوقانی بدن خود می پردازند، بهترین گزینه است. ورزشکاران رشته های مشت زنی ،تنیس بازان، والیبالیست ها، وزنه برداران، بسکتبالیست ها، ورزشکاران رشته های رزمی و… به راحتی و امنیت خاطر krankcycle را جایگزین لیفتینگ و وزنه های سنگین کنند.

برای خرید و یا اطلاعات بیشتر از krankcycle با کارشناسان کراس فیتنس به عنوان تنها نماینده کمپانی متریکس در ایران تماس بگیرید.

حتما بخوانید:  ورزش در فصل بهار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *