مزایای تردمیل دستی

بر خلاف سایر تردمیل ها ، تردمیل دستی نه تنها نیازی به نیروی برق ندارد‌،بلکه تنها با تلاش شما هنگام دویدن یا راه رفتن بر روی تردمیل کار می کند. سرعت و حرکت شماست که سرعت را کنترل می کند.

در مدل های برقی با تنظیمات کامپیوتری ، سرعت و شییب تنظیم می شوند که می تواند مناطق خاصی از بدن را تحت تاثیر قرار دهد یا رژیم های خاص تمرینی را ارائه می دهد. درست است که تردمیل های برقی دارای منافع زیادی است ، اما تردمیل های دستی می تواند راحت تر باشد، این تردمیل ها تنظیمات زیادی ندارند، اما یک تمرین هوازی و قلبی و عروقی خوب و موثر را با پایین ترین قیمت ارائه می دهد.

تردمیل دستی ارزان ترین راه برای یک ورزش راحت و موثر در خانه است. تردمیل ها از تجهیزات ورزشی گران قیمت هستند، در حالی که تردمیل های دستی را می توان با قیمت بسیار پایین تر خریداری کرد.

حتما بخوانید:  چگونه در فیتنس و بدنسازی خود کراتین مصرف کنیم؟

 با تردمیل دستی شما می توانید با پایین ترین هزینه از موانعی مثل آب و هوا که بر ورزش و نرمش روزانه شما تاثیر می گذارند دوری کنید. شما می توانید بدوید، راه بروید، پیاده روی سریع داشته باشید و یا به شکل قدرتی بر روی تردمیل قدم بزنید.

سرعت خود را تقویت کنید

با تردمیل دستی شما نمی توانید دستگاه را بر روی سرعت دلخواه تنظیم کنید. اما شما می توانید با دویدن یا راه رفتن بر روی تسمه ، سرعت خود را داشته باشید و کم یا زیاد شدن آن بستگی کامل به نحوه دویدن یا راه رفتن شما دارد.

شما می توانید با یک پیاده روی آرام شروع کنید و سپس به سرعت خود اضافه کنید و بعد پیاده روی سریع و بعد از آن دویدن را به تمرین خود اضافه کنید.باید به خاطر داشته باشید که در تردمیل دستی شما دکمه ی اضطراری برای نگه داشتن دستگاه ندارید و این بر خلاف سایر تردمیل های برقی است. اگر شما به شکل ناگهانی می خواهید تردمیل را نگه دارید، باید از دستگیره ها بگیرید و بر لبه های کناری بروید تا تسمه تردمیل از حرکت بایستد.

حتما بخوانید:  دویدن به عقب چه فوایدی دارد؟

مزایای تردمیل دستی

تردمیل های دستی بسیار سبک هستند. به راحتی در فضاهای کوچک جا می شوند و نیازی به پریز برق ندارند. برخی از این مدل ها هم تاشو هستند که در این صورت به راحتی زیر تخت یا کمد جا می شوند. برخی از مدل های چرخ دار هم، شما می توانید تردمیل را به راحتی از اتاقی به اتاق دیگر جا به جا کنید. این تردمیل نیازی به ورودی برق ندارد به همین دلیل می تواندی در پاسیون یا تراس خود قرار دهید تااز هوای تازه هم لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *