مزایای دستگاه روئینگ نسبت به سایر دستگاه های فیتنس خانگی

روئینگ به طور خاص عضلات بالا تنه و مرکزی بدن را هدف قرار می دهد و مکمل انواع ورزش های قلبی و عروقی دیگر است. راحتی در نشستن بر روی دستگاه، کنترل مقاومت بدن و سرعت تغییر شدت فعالیت و ورزش، سادگی و سهولت در استفاده ،به جذابیت و محبوبیت روئینگ کمک می کند.

روئینگ به عنوان یک ورزش مستقل به ساخت قدرت و استقامت قلبی و عروقی می انجامد و با ادغام سایر شکل های تمرین مثل وزنه برداری ، دویدن و دوچرخه سواری ،قدرت شما را بهبود می بخشد و استقامت ورزشکاران را بالا می برد.

این دستگاه قابل حمل و بسیار جمع و جور بوده و استفاده از آن در خانه بسیار آسان است. از آن جایی که کنسول روئینگ با باطری کار می کند،لازم نیست که حتما دستگاه در کنار پریز برق باشد.

بسیاری از مدل های روئینگ، به قدری جمع و جور است که به راحتی در هر فضایی می توان از آن استفاده کرد. برای کسانی که ورزش را تازه آغاز کرده اند و یا دوره نقاهت و درمانی ناشی از آسیب دیدگی را می گذرانند، روئینگ یک ورزش بسیار امن و راحت را برایشان ارائه می دهد. استفاده از روئینگ بسیار آسان است و نیاز به تنظیمات پیچیده ای ندارد.

حتما بخوانید:  حرکت جلو ران با دستگاه

در حالی که دستگاه های روئینگ یک فعالیت ساده را ارائه می دهد،اما دستگاه های امروزی ویژگی های دیگری را نیز شامل می شوند. شما می توانید مقاومت دستگاه را تنظیم کنید و سطح تلاش خود را با توجه به آن تغییر دهید.

این دستگاه یک حرکت طبیعی را برای ورزشکاران درتمام سطوح فراهم می کند. برخی از کنسول ها مجهز به مانیتور ضربان قلب هستند تا بازخورد فوری را همراه با تلاش ورزشکار فراهم کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *