مزایای دستگاه روئینگ نسبت به سایر دستگاه های فیتنس خانگی

روئینگ به طور خاص عضلات بالا تنه و مرکزی بدن را هدف قرار می دهد و مکمل انواع ورزش های قلبی و عروقی دیگر است. راحتی در نشستن بر روی دستگاه، کنترل مقاومت بدن و سرعت تغییر شدت فعالیت و ورزش، سادگی و سهولت در استفاده ،به جذابیت و محبوبیت روئینگ کمک می کند.

روئینگ به عنوان یک ورزش مستقل به ساخت قدرت و استقامت قلبی و عروقی می انجامد و با ادغام سایر شکل های تمرین مثل وزنه برداری ، دویدن و ذوچرخه سواری ،قدرت شما را بهبود می بخشد و استقامت ورزشکاران را بالا می برد.

این دستگاه قابل حمل و بسیار جمع و جور بوده و استفاده از آن در خانه بسیار آسان است. از آن جایی که کنسول روئینگ با باطری کار می کند،لازم نیست که حتما دستگاه در کنار پریز برق باشد.

بسیاری از مدل های روئینگ،از جمله HORIZON OXFORD 5 به قدری جمع و جور است که به راحتی در هر فضایی می توان از آن استفاده کرد. برای کسانی که ورزش را تازه آغاز کرده اند و یا دوره نقاهت و درمانی ناشی از آسیب دیدگی را می گذرانند، روئینگ یک ورزش بسیار امن و راحت را برایشان ارائه می دهد. استفاده از روئینگ بسیار آسان است و نیاز به تنظیمان پیچیده ای ندارد.

حتما بخوانید:   تردمیل چه نتایجی را به دنبال دارد؟

در حالی که دستگاه های روئینگ یک فعالیت ساده را ارائه می دهد،اما دستگاه های امروزی ویژگی های دیگری را نیز شامل می شوند. شما می توانید مقاومت دستگاه را تنظیم کنید و سطح تلاش خود را با توجه به آن تغییر دهید.

این دستگاه یک حرکت طبیعی را برای ورزشکاران درتمام سطوح فراهم می کند. برخی از کنسول ها مجهز به مانیتور ضربان قلب هستند تا بازخورد فوری را همراه با تلاش ورزشکار فراهم کند.