همکاران استراتژیک جانسون و متریکس

به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات فیتنس در جهان،شرکت جانسون مفاهیم ابتکاری و منحصر به فرد دیگری نسبت به سایر شرکت ها به ارمغان آورده است . و این موفقیت حاصل همکاری یک تیم توسعه روابط خلاق، با شرکای جانسون است.

شرکای جانسون در کار خود بهترین هستند و همراه با جانسون به تغییرات چشمگیر در صنعت فیتنس کمک می کنند.

آی پاد

شرکت جانسون برای اولین بار آی پاد را وارد محصولات فیتنس خانگی کرد. همه انواع کلاسیک، نانو، مینی و آی پادهای لمسی که با سیستم JHT سازگار باشند ، جزئی از ابزارهای کاردیو محسوب می شوند که صفحه نمایش پخش کامل و انتخاب بر روی صفحه پخش با صدا و ویدئو و موزیک را ارائه می دهد.

نایکی

کاربران می توانند آی پاد های نانو خود را با اتصال کردن به دستگاه های ماتریکس، تمرینات روزانه خود را به طور مستقیم با اتصال به حساب کاربری Nikeplus.com پیگیری کنند.

حتما بخوانید:   بررسی الپتیکال NordicTrac SpaceSaver SE9i

فعالیت های مجازی

چه اتفاقی می افتاد اگر می توانستید به جنگل های هاوایی فرار کنید؛یک پیاده روی با شکوه  که همه آنها با لمس یک دکمه اتفاق می افتد.

فعالیت های مجازی ماتریکس یک تجربه انقلابی را ارائه می دهد و شما این امکان را دارید که مقصد خود را بر روی یک صفحه نمایش بر روی کنسول ببینیند و تغیرات تدریجی زمین را در زیر پای خود احساس کنید و شنیدن صدای  محیط اطراف از طریق هدفون برای شما یک شبیه سازی بسیار نزدیک را با محیط مورد نظر انجام می دهد. این برنامه کاملا با تمام محصولات سری ۷xe موجود و جدید سازگاری دارد.

دوچرخه سواری گروهی داخل سالن

از طریق همکاری با این شرکت آلمانی، دوچرخه سواری داخل سالن  توسط خط تولید ماتریکس، عملکرد غیر قابل انتظاری را ارائه داده  است. ایجاد انگیزه بالا برای ورزشکاران مبتدی تا حرفه ای و ایجاد کشش و حرکت بالا برای آنان ،فعالیت بالایی را به دنبال دارد و حتی برای کاربران  راحتی فراوان در استفاده از دستگاه را به همراه دارد.

حتما بخوانید:   کار با روئینگ بدنسازی

اضافه شدن سیستم ۳wave MyRide حدود ۱۰۸ تمرین متفاوت و تعاملی با مربیان حرفه ای و تکنیک های فنی و انگیزشی را به برنامه آنها اضافه می کند.

Johny G krankcycle

johny G خالق اسپینینگ، همراه همیشگی ماتریکس،  محصول جدید خود را به جامعه ورزشی و فیتنس معرفی کرد. کرانک سایکل (krankcycle) یک چرخ دستی است که برای حرکات دست  و بالای بدن طراحی شده است. فعالیت های قلبی-عروقی ، عضلات مرکزی و عضلات قسمت بالایی بدن را به همراه دارد.

Sprint 8

راه حل مناسب برای فیتنس! تیم فنی جانسون با همکاری متخصص فیتنس Phill Campbell دستگاه فیتنس بی هوازی را به ضور انحصاری معرفی کرد. این دستگاه  به عنوان سخت ترین تمرین فیتنس که تنها در ۲۰ دقیقه به طور طبیعی موجب افزایش هورمون ها می شود. بدن را در سطح سلولی ثابت نگه می دارد که موجب کاهش چربی بدن، کاهش چین و چروک،تقویت انرژی و افزایش عضله می شود.

حتما بخوانید:   بادی پامپ چیست؟