ویژگی الپتیکال های تاشو

هنگام خرید الپتیکال انتخاب های متعددی دارید. اما باید بدانید که کدام گزینه برای شما مناسب تر است. در زمان خرید الپتیکال چیز های زیادی هست که باید به آن توجه کنید؛ اینکه با آن چه احساسی دارید؟ قادر به پرداخت چه قیمتی هستید و با ویژگی های آن چه نیاز هایی را می خواهید برطرف کنید؟

دو نوع اسکی فضایی شیب دار و تاشو از محبوب ترین انتخاب ها در بین خریداران است و هر دو نوع ویژگی های خاصی را ارئه می دهند که به شما در حفظ فرم مناسب کمک می کند.

کمپانی Vision اولین شرکت در ارائه و تولید الپتیکال های تاشو است که در فضاهای کوچک به راحتی قابل استفاده است. الپتیکال Vision XF40 بسیار با دوام است فریم استیل آن یک بدنه محکم و با دوام را با ویژگی تاشو ارائه می دهد که به راحتی جمع می شود و در فضاهای کوچک جای می گیرد. XF40-folded_web-300x250جمع کردن این الپتیکال بسیار آسان است و به وسیله دسته ی هیدرولیکی تا می شود و باعث کوتاه تر شدن پدال ها می شود. و بعد از جمع شدن چهار چرخی که در زیر آن وجود دارد به جا به جایی الپتیکال کمک می کند.

حتما بخوانید:   آیا تفاوتی بین تمرین ایروبیکی و تمرین کاردیو (قلبی-عروقی) هست؟

الپتیکال Vision XF40 تمام قابلیت های یک اسکی فضایی از قبیل:

  1. دامنه حرکت مناسب
  2. فاصله مناسب پدال ها
  3. جای پای بزرگ
  4. دستگیره ها مختلف و راحت برای استفاده کاربر
    را داراست.

    البته ممکن است هرکسی به این نوع الپتیکال ها نیازی نداشته باشد . شاید شما به دنبال ویژگی متفاوت تری باشید .قابلیت هایی مثل داشتن شیب برای داشتن تمرینات بهتر می تواند از ویژگی هایی باشد که شما به دنبال آن هستید.