ویژگی های تردمیل VISION T40

دویدن با تردمیل VISION T40 که مجهز به تور مجازی است لذت دویدن و تجربه در هر نقطه ای از دنیا را که بخواهید برای شما فراهم می کند. این تردمیل تاشو است و با قابلیت تور مجازی فروخته می شود.

قیمت این تردمیل همراه با انتخاب یکی از سه مدل کنسول CLASSIC ,ELEGANT ,TOUCH تغییر می کند. هر کنسول صفحه نمایش متفات با برنامه های ورزشی مختلف را داراست و ویژگی های خاص خود را دارد.

آنچه که این مدل از تردمیل های VISION را منحصر به فرد می کند عبارت است از:

انتخاب کنسول :

هر کنسولی که برای تردمیل خود انتخاب کنید، می توانید از شارژ USB ،‌ نگه دارنده بطری آب و سایر وسایل جانبی آن بهره مند شوید. در کنسول Touch, elegenat ,Classic  هر کدام به ترتیب ۵ ، ۱۵ و ۱۹ برنامه تمرینی طراحی شده دارند.

کنسول کلاسیک دارای یک LED بزرگ برای بازخوانی دارد. در مدل Elegant یک صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی خواهید داشت و در مدل Touch صفحه نمایش ۱۵/۶ اینچی دارید. در دو مدل Touch  و  Elegant  یک سیستم صوتی قوی و قابلیت اتصال به برنامه ViaFit را نیز خواهید داشت.

حتما بخوانید:   کاهش وزن با دوچرخه ثابت

برنامه مکان های مجازی:

 با استفاده از این برنامه می توانید با انتخاب مکان دلخواه و تماشای آن هنگام دویدن از قابلیتتور مجازی در مکان های خوش منظره و زیبا و احساس دویدن در جاده های زیبا ،لذت ببرید.

سیستم خودرو دیجیتالی :

سیستم خودرو جانسون در این تردمیل استفاده شده است که تنظیمات آن به شکل دیجیتالی است .تنظیمات شیب و سرعت به راحتی انجام می شود.

نظارت بر ضربان قلب :

هر دو کنسول Touch و Elegant دارای سیستم مانیتور بیسیم ضربان قلب در حین ورزش هستند.

شیب :

شیب ۱۵ درصدی این تردمیل به شما اجازه می دهد تا ماهیچه های خود را قدرتمند کنید. تنظیم الکتریکی شیب تردمیل مانع تغییر یا اجرای آن در بین تمرینات شما نیست.