ویژگی های فریم SixStar هورایزن

همه ما از دستگاه های اسکی فضایی استفاده کرده ایم. گاهی اوقات با شرایطی روبرو می شویم که دسته های الپتیکال بالا بوده و یا پای ما بر روی آن بیش از حد خم شده است و آنقدر تمرین با آن دستگاه سخت بوده است که برای پایان تمرین ثانیه شماری کرده ایم.

بد نیست بدانید که تیم طراحی صنعتی هورایزن از چه عناصر و ویژگی هایی در طراحی فریم SixStar  استفاده کرده است. شش عنصر اساسی در طراحی این دستگاه ها به کار رفته اند که به کمک آنها می توانید یک حرکت طبیعی را بر روی الپتیکال تجربه کنید.

 1. قرار دادن یک پدال ایده آل:
  هنگامی که پای خود را بر روی پدال می گذارید و حرکت می کنید، نحوه ی قرار گرفتن پدال ها به گونه ای است که با هم ،همپوشانی دارند و لرزش و استرس بر روی کمر و باسن را کم می کنند.
 2. وضعیت صاف بدن:
  یک وضعیت صاف و مستقیم بر روی الپتیکال ، راحت ترین شرایط را در طول تمرین برای شما بوجود می آورد. و چه چیزی بهتر از این که نتایج سریعتری را از تمرین خود بگیرید.
 3. ارتفاع پایین پدال ها:
  این یک مفهوم ساده است. قرار دادن پدال ها در ارتفاع پایین، سوار شدن و پیاده شدن آن را آسان تر می کند.
 4. فاصله مناسب دسته ها:
  اگر دوست دارید که همراه پاها از دستان خود در تمرین با اسکی فضایی استفاده کنید،دسته های الپتیکال با دسترسی آسان برای تمام کاربران در فریم قرار داده شده است.
 5. حرکت در یک مسیر طبیعی:
  مطمئن باشید که SixStar یک پدال ایده آل است و این اسکی فضایی ها به علت داشتن یک الگوی مسطح، شبیه ترین حالت را به یک حرکت طبیعی برای شما فراهم می کند.
 6. حرکت صاف:
  فضای وسیع حرکتی الپتیکال، حرکت کارآمدتری را برای شما فراهم می کند. بنابراین می توانید بر روی تمرین خود تمرکز کنید.
حتما بخوانید:   چگونه مربی بدنسازی خود باشیم؟ (۱)