پرس سینه همگرای متریکس مدل G7-S13

گاهی اوقات در تمرینات فیتنس خود از پرس سینه ممانعت می کنیم. پرس سینه در حالت نشسته و توسط نیم تنه بالایی بدن انجام می شود. در پرس سینه دسته ها توسط کابل به صفحات مختلف وزنه ها متصل می شوند و توسط کابل می توان آنها را بلند کرد.

درجه مقاومت و مقدار وزنه ها در پرس سینه قابل تغییر است و درجات متفاوت وزنه زدن را به شما ارائه می دهد. داشتن امنیت در پرس سینه، یکی از اصلی ترین مزایایی است که یک دستگاه پرس سینه باید داشته باشد. تمرکز در انجام تمرینات با پرس سینه باید بر روی فرم و تکنیک باشد تا فرآیند یادگیری را تسریع بخشد.

برای بهبود بخشیدن به حرکات پرس سینه ی خود از دستگاه هایی استفاده کنید که امنیت و سلامت جسمی شما را مخصوصا در overview_G7_eletronic_rep_counterبرابر صدمات احتمالی تامین کند. از بهترین دستگاه های موجود پرس سینه همگرا می توان به پرس سینه متریکس مدل G7-S13  اشاره کرد.

حتما بخوانید:   چرا وزن کم نمی کنید ؛ قسمت(1)

از ویژگی های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. انجام پرس سینه در یک حرکت طبیعی
  2. تنظیمات حرکتی به نحوی است که یک شروع آسان را با افزایش طیف وسیعی از حرکت خود خواهید داشت.
  3. طراحی بسیار زیبا برای نشستن و بلند شدن از روی دستگاه
  4. قرار گرفتن پلاکارد تمرینی برای مدیریت بهتر؛ سریعترین مرجع برای دسترسی به گروه های عضلانی است که در تمرینات تحت تاثیر قرار می گیرند.
  5. دسته های مخصوص با یک حالت ارگونومیک طراحی شده اند که استرس و لرزش را در حین تمرین به منظور افزایش راحتی ورزشکار کاهش می دهند.
  6. شما در حالت نشسته بر روی دستگاه به راحتی می توانید وزنه های خود را تغییر دید.
  7. از مهم ترین ویژگی این دستگاه می توان به دستگاه شمارش حرکات که مقدار حرکات و آهنگ آن و زمان استراحت را به شما یادآوری می کند..