چگونه یک تردمیل مناسب بخریم؟

تردمیل یکی از ابزارهای ورزشی است که روز به روز بر شهرت آن افزوده می شود. وقتی شما انگیزه  یافتن یک تردمیل مناسب را دارید، منافع زیادی هست که باید به آن توجه شود. تردمیل میزبان شما برای یک حرکت ساده است که با تنظیم شدت آن می توانید توانایی و نیاز خود را بسنجید. راه رفتن یا دویدن بر روی تردمیل به خوبی تمرینات بیرون از خانه را برای شما بازسازی می کند. به علاوه اینکه یک محیط راحت تر و مطمئن تر از بیرون را خواهید داشت.

شکی نیست که سرمایه گذاری برای خرید تردمیل  به معنی پرداخت رقمی برای سالها ورزش کردن شماست. شاید مردم در تلاش برای پیدا کردن یک تردمیل مناسب باشند بدون اینکه از مزایای این دستگاه قدرتمند درکی داشته باشند. در اینجا چند نکته را برای پیدا کردن تردمیل مناسب را به شما عزیزان یادآوری می کنیم:

سایز تردمیل

یکی از اولین نکاتی که هنگام خرید تردمیل باید در نظر گرفت مکانی است که می خواهید تردمیل را در آنجا نگه داری کنید. آیا شما به دنبال تردمیل تاشو هستید؟ تردمیل های تاشو با قیمت ها و اندازه های مختلف وجود دارند و شما با توجه به جایی که تردمیل خود را نگه می دارید، قدرت انتخاب دارید. کمک های هیدرولیکی در اکثر تردمیل ها امکان جابه جایی راحت تر را به شما می دهد. فضای اتاق خود را اندازه بگیرید و با ابعاد دستگاه تردمیل مقایسه کنید. به طول دستگاه توجه کنید ؛ بعضی از دوندگان با گام های بلند می دوند و طول دستگاه برای این افراد باید بیشتر باشد.

حتما بخوانید:  راحت ترین دوچرخه های ثابت برای تمرین

موتور تردمیل

 قدرت و طول عمر موتور تردمیل به شکل مستقیم بر تمرینات شما تاثیر می گذارد. رتبه بندی موتور تردمیل بر اساس ظرفیت بالقوه موتور برای انجام تمرینات است.  توجه به این رتبه بندی ها حداکثر ظرفیت موتور و طول عمر آن را نشان می دهد. وقتی موتور تردمیل بر اساس قدرت اسب بخار در نظر گرفته می شود، ارائه واقع بینانه تری از مدت زمان عملکرد دستگاه در برابر شما قرار می دهد. اگر شما می خواهید یک دونده حرفه ای شوید به یک تردمیل با قدرت بالاتری احتیاج دارید و اگر تنها برای پیاده روی و دویدن آهسته به یک تردمیل خانگی  احتیاج دارید، دستگاهی با  قدرت پائین تر به شما کمک می کند.

در نهایت هم باید به ضمانت نامه ارائه شده توجه کنید. اگر  تردمیلی تنها گارانتی چندساله دارد، می توانید طول عمر آن را پیش بینی کنید. بعد از موتور کمربند و منطقه دویدن تردمیل است که از اهمیت بالایی برخوردار است و کیفیت بالالی تسمه و کمربند تردمیل تفاوت آشکاری را در تمرین شما به وجود می آورد. کمربند ضخیم تر ، با دوام تر است و به نگهداری کمتری احتیاج دارد.

حتما بخوانید:  فواید کار با دستگاه پله نوردی

 علاوه بر این تردمیل گاهی به روغن کاری احتیاج دارد و عدم انجام آن منجر به کاستن عمر دستگاه می شود. برای اطلاع از انواع تردمیل ها  و پیدا کردن تردمیل مناسب به محصولات کراس فیتنس مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *