کاهش وزن با دوچرخه ثابت

اگر شما هم به عنوان یک خانم خانه دار به دنبال کاهش وزن و لاغری هستید و دوست دارید که یک دستگاه مناسب فیتنس خانگی داشته باشید،دوچرخه ثابت برای شما گزینه مناسبی است. به راحتی با انجام تمیرینات ساده می توانید تناسب اندام خود را حفظ کنید. در اینحا ابتدا به این می پردازیم که چگونه با تمرینات ساده فیتنس خود را بهبود دهید.

همه دوچرخه سواران می دانند که استفاده از دوچرخه ثابت به جای دوچرخه دیگر جای هیچ بهونه ای را برای ورزش نکردن برایتان نمی گذارد و بهترین جایگزین در زمستان است.مخصوصا برای کسانی که به تازگی دوچرخه سواری را به عنوان یک ورزش شروع کرده اند و  بارندگی و یخبندان برایشان تجربه خوبی را به همراه نخواهد داشت.

شما با تنظیم شیب و سرعت می توانید محیط بیرون را برای خود شبیه سازی کنید و پیشرفت خوبی را برای اهداف فیتنس خود داشته باشید. اگر به دنبال از دست دادن چربی شکم و از دست دادن سریع وزن بدن خود هستید تکنولوژی SPRINT 8 در دوچرخه های ثابت در برخی از دوچرخه های ثابت VISION بهترین تمرینات بازه ای را در اختیارتان قرار خواهد داد.

حتما بخوانید:   بهترین استفاده از شیب تردمیل

وقتی که شما به دنبال یک وسیله کم خطر بدون وارد آوردن آسیب به بدن خود با بالا تربن قدرت اجرایی و نتیجه، هستید ، دوچرخه ثابت خوابیده  ELITE R7 بهترین گزینه در دسترس تان خواهد بود.

یک تمرین ۲۰ دقیقه ای با بیشترین شدت  با تو جه به سن و سطح فینس شما می تواند بعد از یک مدت بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد. اگر می خواهید بهترین نتیجه را از این مدل دوچرخه ثابت داشته باشید بهتر است دو نوع تمرین زیر را با انجام دهید:

  1. تمرینات دوچرخه سواری استقامتی
  2. تمرینات بازه ای شدید (اینتروال)