کرانکینگ؛ انقلابی دیگر در فیتنس

به نظر شما فیتنس نباید سرگرم کننده باشد؟ وقتی به قهرمانان المپیک و پاراالمپیک و سایر مسابقات مهم جهانی نگاه می اندازید، به راحتی شادی و هیجان را در بین  آنها لمس می کنید؛ این ورزشکاران سرگرمی و هیجان را در فیتنس پیدا کرده اند. اما ما چگونه می توانیم یک لذت تمام نشدنی را در فیتنس و ورزش روزانه خود داشته باشیم؟

هیچ مدالی در پایان تمرینات منتظر ما نیست؛ اما در هر حال ما وجود داریم، ورزش می کنیم و بدن خود را قوی تر می کنیم. برای میلیون ها مردم مبتلا به ناتوانی جسمی،مراکز فیتنس و تناسب اندام جزء مکان هایی نبوده که به این دسته از افراد خوش آمد بگوید. برای بسیاری از افراد گزینه های متعددی برای ورزش های کاردیو(قلبی_عروقی) وجود دارد.

در تمام ورزش های کاردیو ،پیدا کردن گزینه سرگرمی در درجه دوم قرار دارد و آنچه مهم است،انجام آن برای سالم ماندن بدن است. اما فکر نمی کنید داشتن ناتوانی جسمی و میل به سلامت جسمانی یک ترکیب متناقض است؟

حتما بخوانید:   دوچرخه ثابت (HORIZON (2

چرا افراد ناتوان جسمی یا مبتلا به درد های زانو و مفاصل،باید گوشه از یک مرکز فیتنس بنشینند و تنها با ابزارهای ساده حرکات دست و بازو انجام دهند و هیچ گونه هیجانی را تجربه نکنند.crosfitness kranking krankcycle

به لطف JOHNNY G و تیم کرانک سایکل (krankcycle) ، یک فرصت فوق العاده و سرگرم کننده و مهیج برای این دسته از افراد بوجود آمده است. اگر نام JOHNNY GOLDBERG برای شما آشناست به این دلیل است که شما به هر باشگاهی که می روید یک کلاس اسپینینگ (دوچرخه ثابت گروهی) در حال برگزاری است. تقریبا ۲۰ سال پیش JOHNNY G دوچرخه ثابت باشگاهی را معرفی کرد به شکلی که شما حتی در حال خواندن روزنامه خود می توانستید از آن استفاده کنید و با معرفی اسپینینگ، سطح جدیدی از این دستگاه را روانه دنیای فیتنس کرد.

JOHNNY G و تیم او با اختراع کرانک سایکل (krankcycle) یک انقلاب دیگر در صنعت فیتنس بوجود آوردند. JOHNNY G و تیم او راهی پیدا کردند که حرکات بازو را سرگرم کننده تر کنند و چالش بیشتری را برای انجام ورزش های بالاتنه و تقویت عضلات شکم و بازوها و تنه بالایی بدن ایجاد کنند. نسل بعدی کرانک سایکل توسط شرکت متریکس ساخته شده که برای کسانی که از ویلچر استفاده می کردند نیز قابل استفاده شده و در سال ۲۰۰۸ در باشگاه صنعت شیکاگو راه اندازی شد.

حتما بخوانید:   چگونه بدون از دست دادن عضله چربی بسوزانیم؟

این دستگاه به نیاز اساسی افراد معلول و ناتوان جسمی،پرداخته است و یک دستگاه پزشکی_ورزشی محسوب می شود. فواید کرانکینگ، هیجان و استفاده آسان از آن به شکل گروهی و انفرادی ، کرانک سایکل را تبدیل به یک از دستگاه های فیتنس پر طرفدار در اکثر باشگاه های ورزشی کرده است.

برای اطلاعات بیشتر از دستگاه های کرانکینگ متریکس با کارشناسان کراس فیتنس تماس بگیرید.