کرانکینگ ورزشی برای تمام بدن

دستگاه جدید ورزشی KRANKCYCLE برای تقویت عضلات بالا تنه ساخته شده است.از آنجایی که این دستگاه از سال ۲۰۰۹ به بازار آمد ،تبدیل به یک از محبوب ترین دستگاه های تناسب اندام در باشگاه ها شده است.

در صورتی که تا قبل از آن از نمونه های این دستگاه برای تمرینات توانبخشی افرادی که دچار ضایعات نخاعی بودند یا در حرکت پایین تنه دچار مشکلاتی بودند، استفاده می شود.

امروزه از Krankcycle به عنوان وسیله ای در ورزش های گروهی مانند اسپینینگ استفاده می شود و در کشورهای غربی مخصوصا آمریکا محبوبیت بالایی دارد چون ظرفیت بسیار بالایی را برای سوزاندن کالری دارا می باشد.

کرانکینگ

جاناتان گلدبرگ که با نام Jonny G  شناخته شده است ، با اختراع دوچرخه ثابت انقلابی را در زمینه ورزش های باشگاهی و داخل سالن ایجاد کرد. پس از اختراع دوچرخه ثابت ، با معرفی دستگاه Krankcycle تحول بزرگی را در زمینه ورزش بالا تنه ایجاد کرد. در این نو ورزش به فرد اجازه می دهد که در حالت ایستاده یا نشسته با دستان خود پدال بزند که منجر به افزایش سوخت و ساز و توانمند در عضلات بالا تنه بدن می شود.

حتما بخوانید:  5 راه حفظ تناسب اندام در تعطیلات نوروزی

در این ورزش استفاده از اکسیژن به حداکثر میزان خود می رسد ، در نتیجه منجر به افزایش ضربان قلب،بالا رفتن آمادگی جسمانی و سوزاندن کالری بیشتر می شود.

نتایج  وبررسی ها و تحقیقا فراوان نشان داده اند که در طول ۳۰ دقیقه ورزش کرانکینگ ، بدن حدود ۲۶۹ کالری می سوزاند.که این نتیجه بر اساس رابطه ریاضی بین ضربان قلب و مصرف اکسیژن است.

بسیاری از ما که به ورزش های مختلف می پردازیم، بر روی پایین تنه خود کار می کنیم. چون اکثر ورزش ها بر قسمت های پایین تنه تمرکز دارند و به تقویت این نواحی بدن می پردازند. به این ترتیب در فعالیت روزانه کمتر از آنچه که باید به تقویت عضلات بازو و دست های خود می پردازیم و استفاده ار کرانکینگ می تواند به افزایش چشم گیر حجم و قدرت ماهیچه ها منجر شود.

برای سفارش از تنها نمایندگی Krankcycle با کارشناسان کراس فیتنس تماس بگیرید.

حتما بخوانید:  ورزش های هوازی در آب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *