بهبود تمرینات فیتنس با تردمیل

اضافه کردن تمرینات با تردمیل به برنامه فیتنس خود می تواند بسیار در روند رشد و بهبود فیتنس شما موثر باشد. وقتی برنامه شما شامل ورزش کردن با تردمیل هم می شود، طیف گسترده تری از تمرینات را می توانید انجام دهید و بازخورد بهتری از تمرینات خود داشته باشید ، به طوری که می توانید تمرینات سخت تر را به راحتی بیشتر انجام دهید.

در این جا چند راه برای گنجاندن تردمیل در برنامه شما وجود دارد تا کارایی خود را بالا ببرید.

سرد کردن و گرم کردن بدن

اگر از برنامه های ورزشی اینترنتی استفاده می کنید ،خواهید دید که بیشتر آنها برای مدت زمان ۳۰ دقیقه ای هستند، از آجایی که این ورزش ها اکثرا سنگین و شدید هستند، شما نیاز به یک گرم کردن و ریکاوری هستید تا با قدرت بیشتری آنها را انجام دهید.

استفاده از تردمیل برای گرم کردن بدن گزینه راحت تر و کم خطر تری را نسبت به دویدن در بیرون را به شما ارائه می دهد. با گرم کردن خود، تنش و استرس را از خود دور می کنید،تمرکزتان بالا می رود . برای انجام تمرینات فشرده خود قدرت و تمرکز بالاتری خواهید داشت و آسیب دیدگی کمتری را تجربه خواهید کرد.

حتما بخوانید:  پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات ورزشی

تردمیل یک راه آسان  و مناسب را برای خنک کردن بدن به شکل یاده روی یا دویدن آهسته در پایان تمرینات است. ار آنجایی که در یک مسیر معین راه می روید و کنترل سرعت در دست شماست ، می توانید بر اساس نیازهای روزتان آن را تنظیم کنید.

تمرین با تردمیل

بسیاری از تمرنیات فیتنس به شکل ترکیبی انجام می شوند.بدون در نظر گرفتن زمان و مسیر طی شده شما زمان زیادی را از دست می دهید و نمی توانید عملکرد خود را محاسبه کنید.

به کنسول تردمیل خود توجه کنید تا زمان ،مسافت طی شده و کالری سوخته شده در عملکرد خود را محاسبه کنید.با کاهش قدرت و سرعت و شیب و افزایش آنها می توانید بازخورد بهتری را تجربه کنید.

تمرینات ریکاوری

با اضافه کردن تمرینات تردمیل به فیتنس خود می توانید یک ریکاوری خوب داشته باشید و علاوه برتقویت عضلات خود در تمرینات استقامتی، سیستم قلبی و عروقی خود را نیز با تردمیل افزایش دهید.

حتما بخوانید:  بهترین استفاده از شیب تردمیل

تقویت سیستم قلبی و عروقی و یکسان شدن ضربان قلب شما موجب می شود که ریکاوری خوبی داشته باشید و از تمرینات خود کمتر خسته شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *