راهنمای خرید تردمیل (دو ثابت)

داشتن یک تردمیل ممکن است کلید موفقیت شما در کاهش وزن به شکل منطقی باشد و از نظر فیتنس قلبی-عروقی برای شما بهتر باشد. نگه داشتن یک تردمیل در خانه ، ورزش کردن شما را راحت تر می کند و موجب حذف هزینه های ماهانه عضویت در باشگاه های ورزشی می شود.

تردمیل از تجهیزات ورزشی کاردیو (قلبی-عروقی) است و دستگاهی است قابل اعتماد،با استفاده آسان و همه کاره! یک تردمیل خوب شما را مطمئن می کند که هیچ مانعی بین شما و تمرین ورزشی شما وجود ندارد.

چه شما قبلا تصمیم به خرید تردمیل خود گرفته باشید و چه تازه در مراحل شروع به تحقیق درباره خرید تردمیل مورد نظر خود باشید، دلایل زیادی برای استفاده از این وسیله ورزشی در خانه شما وجود دارد.

یک تردمیل هم برای علاقه مندان به پیاده روی و هم دونده ها فوق العاده است و به راحتی می توانید به برنامه ورزشی خود بچسبید وقتی در برنامه شما از نظر آب و هوا یا هر چیز دیگری ممکن است اخلال ایجاد شود.

یک تردمیل برنامه های متفاوتی را می تواند در اختیار شما قرار دهد؛ مانند مدیریت ضربان قلب یا برنامه های تمرینی خودکار که بتوانید بیشترین استفاده را از برنامه ورزشی خود ببرید. از آنجایی که زیرسازی برخی از ماشین آلات به گونه ای است که باعث کاهش تاثیرات منفی می شود،به همین علت دویدن بر روی تردمیل می تواند آسان تر از دویدن در بیرون باشد.

مهم نیست شما به چه هدفی می خواهید برسید، چون یک تردمیل خوب همراه شما برای مسیرهای طولانی خواهد بود. در ادامه به ویژگی هایی که به استفاده بهتر از تردمیل(دو ثابت) و یک خرید مناسب به شما کمک می کند، نگاه کنید.

هنگام انتخاب تردمیل ؛ دانستن اینکه چگونه از تردمیل خود استفاده می کنید می تواند شما را در آینده از خریدی که می کنید برای سالهای سال راضی نگه دارد.

از خودتان چند سوال بپرسید که به شما کمک کند تا بهترین تصمیم گیری و برنامه را برای خرید تردمیل خود داشته باشید.

چه زمان هایی از روز بیشتر دوست دارید ورزش کنید؟

در ورزش صبحگاهی احتمال اینکه بیشتر به ورزش خود رقبت و میل داشته باشید، بیشتر است(احتمال حواس پرتی و مزاحمت در ورزش کردن شما در این زمان از روز کمتر است). اما قبل از آن حتما درباره اینکه بهترین زمان برای انجام ورزش چه موقعی از روز است مطالعه داشته باشید.به هر حال یک برنامه خوب برای شما و خانواده می تواند قابل استفاده و موثر باشد.

آیا هنگام ورزش به سرگرمی های دیگری احتیاج دارید؟

شما از آن دسته از کسانی هستید که زمان ورزش خود را صرف دیدن سریال تلویزیونی مورد علاقه تان می کنید؟

اگر اینطور است درباره قرار دادن محلی که می خواهید تردمیل خود را قرار دهید فکر کنید، تا بتوانید یک دید خوب و عالی به تلویزیون داشته باشید؛شاید هم دوست داشته باشید یک دست بلندگوی اضافی نزدیک تردمیل خود تعبیه کنید.

دوست دارید وسط برنامه های خانوادگی خود باشید یا دوست دارید تنها ورزش کنید؟

قرار دادن تردمیل در اتاق خواب،ممکن است تنها وقتی خوب باشد که در اواسط صبح یا قبل از ظهر ورزش می کنید. و اگر می خواهید صبح زود ورزش کنید؛با دویدن و عرق ریختن بالای سر همسر خود یا خواهر و برادر و یا هم اتاقی خود مزاحم آنها خواهید شد. شما می توانید از یک جای غیر معمولی هم برای قراردادن تردمیل خود استفاده کنید؛ مثل یک گوشه از آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری.

می توانید هنگامی که فرزندانتان تکالیف خود را انجام می دهند بر روی تردمیل راه بروید؛ یا هنگامی که همسرتان مشغول آماده کردن شام است بر روی تردمیل بدوید. به این ترتیب هیچ کدام از فعالیت ها و مکالمات خانوادگی را از دست نخواهید داد.

اگر هم فضای کمی دارید، می توانید از تردمیل های تاشو برای استفاده از فضا هنگامی که ورزش نمی کنید،انتخاب کنید.

از چه ویژگی هایی دوست دارید استفاده کنید؟

ممکن است شما تازه شروع به ورزش کرده اید و مراحل را آرام آرام طی می کنید و به دنبال تردمیلی هستید که با پیش برنامه های خود در ترکیب با ورزش های انفرادی، برای رسیدن به اهدافتان به شما کمک کند. تنوع برنامه های موجود در یک تردمیل از انجام تمرینات فیتنس ترسناک و سخت جلوگیری می کند. و مدیریت ضربان قلب با استفاده از تردمیل ها هنگام دویدن به شما اجازه می دهد که هوشمندانه تر ورزش کنید و در مدت زمان کمتر بهترین نتیجه را بگیرید. شاید هم بخواهید برای بالا نگه داشتن انگیزه خود هنگام ورزش موسیقی گوش کنید یا با قرار دادن مجله یا تبلت خود بر روی تردمیل از وقایع پیرامون هم با خبر باشید.