Via Fit ؛مربی خصوصی شما

خیلی از شما عاشق ورزش کردن در خانه هستید اما انگیزه لازم را برای آن ندارید.اگر مجله ی غذای ،وارد شدن به تمرینات مناسب ، و مدیریت حرکات ورزشی باهم  و همراه هم ،در کنار شما بود احتمال داشتن انگیزه ی لازم را برایتان به وجود می آورد.

Via Fit می تواند کلیدی برای مشکل انگیزه شما برای ورزش در خانه باشد و تصویر روشنی از پیشرفت شما در اختیارتان قرار می دهد.Vis Fit آهنگ تمرینات شما را و ریتم آن را نگه می دارد. تمرینات مورد علاقه شما را ارائه می دهد و به راحتی به دستگاه های مورد علاقه شما برای مدیریت حرکات ورشی تان متصل می شود.

Via Fit  به راحتی در قابل استفاده است

شروع کار با Via Fit به آسانی امکان پذیر است.کافیست به وبسایت آن وارد شوید و با ارائه نام کاربری و رمز ورودی از آین برنامه استفاده کنید. بعد از انجام کاری می توانید با وارد کردن اطلاعات یا وصل کردن برنامه به دستگاههایی که با آن ورزش می کنید، تمرینات خود را مدیریت کنید. برای مثال من هنگام استفاده از دوچرخه ثابت ایستاده ی U7 ،به راحتی به آن وصل شده و حرکات و ریتم آن را گرفته و ضبط می کند و پیگیری می کند. همچنین این امکان را خواهید داشت تا چالش های بیشتری را تجربه کنید.

حتما بخوانید:   خرید دوچرخه ثابت (۱)

داشتن انگیزه

برای داشتن انگیزه بهترین راه این است که اهداف خود را توسعه دهید و چالش های متفاوتی را تجربه کنید. یکی از ویژگی های خوب Via FIT این است که به دستگاه های ورزش حتی در باشگاه ها نیز متصل می شود و به خوبی فعالیت های شما را نشان می دهد. از ویژگی های دیگر آن ادغام با FitBit  و دوچرخه ثابت ایستاده Horizon U7 بود. چه در حال دویدن بودم و یا وزنه زدن و یا هر حرکت دیگری ، به خوبی فعالیت های من را آنالیز می کرد و زمینه پیشرفت در هر مرحله ای را فراهم می کند.

یک مجله ی غذایی کامل

آگاهی از مواد غذایی مصرفی و انرژی و کالری آنها نقش بسیار موثری در کاهش وزن و سلامت بدن دارد. Via Fit شامل یک مجله غذایی است که با تمریناتی که انجام می دهید ترکیب مناسب غذایی را برایتان ارائه می دهد تا بتوانید تمرینات و تغذیه خود را پیگیری کنید و بر اساس تمرینات و سطح فیتنس خود آن را دنبال کنید.

حتما بخوانید:   با ورزش بلند قد شوید

پس می توانید همین الان برای مربی خانگی خود اقدام کنید و همراه با هریک از محصولات ELITE , HORIZON مربی خانگی را هم با خود داشته باشید.